Ionic White to nowoczesna technologia jonowa, która pomoże wybielić zęby bez wychodzenia do dentysty. Ionic White jest metodą bezpieczną dla szkliwa i zębów. Ta rewolucyjna i skuteczna technika wybielania opiera się na zastosowaniu jonów srebra oraz niebieskiego światła ledowego. Efekty działania metody widać nawet po 2 minutach używania, zaś 14-dniowa kuracja zapewnia długofalowe wybielenie przebarwionych zębów. Nazwa produktu „Ionic” nawiązuje do obecności jonów srebra w żelu, która stosuje się w trakcie terapii. To idealna metoda dla osób o wrażliwych zębach, z przebarwieniami wymagającymi korekcji. Zmiana odcienia różni się od 4 do 10 stopnia, jednak w 100% przypadków efekt jest widoczny nawet podczas pierwszej aplikacji. Terapia Ionic White została stworzona z myślą o pacjentach, którzy marzą o idealnym uśmiechu dostępnym dla każdej kieszeni.

zobacz dostępność i cenę

Jak działa Ionic White?

Ta rewolucyjna technologia opiera się na zastosowaniu niebieskiego światła ledowego oraz jonów srebra. Żel Ionic White zawiera jony srebra, które aktywują się w reakcji na światło ledowe. Dzięki temu działanie wybielające jest bardziej intensywne i przenika głębiej w struktury zębów. Wybielanie metodą Ionic White usuwa przebarwienia po herbacie, papierosach, kawie, coli czy czerwonym winie. Technologia Ionic White opiera się na interakcji dwóch żelów, które razem pomagają osiągnąć oczekiwane efekty wybielenia. Żel zawierający jony srebra powoduje zwiększenie wchłaniania się nadtlenku wodoru w drugim preparacie. Większość artykułów wybielających zęby obecnych na rynku zawiera zbyt dużą ilość nadtlenku wodoru, który może doprowadzić do zwiększenia wrażliwości dziąseł i zniszczenia szkliwa. Dlatego też metoda Ionic White zawiera rekomendowaną przez Europejski Komitet Normalizacyjny dawkę substancji i nie przekracza 6%.

strona producenta

Składniki Ionic White

Opakowanie Ionic White zawiera urządzenie emitujące niebieskie światło ledowe, dwa spraye, tubki wybielającego żelu oraz tubki aktywatora wybielania pozwalające na przeprowadzenie 3 aplikacji. Urządzenie z jednostką świecąc wyzwala niebieskie światło ledowe, które ze względu na swoją technologię nie powoduje ogrzewania i zwiększania temperatury naświetlonego ciała. Poza tym wykazuje właściwości antybakteryjne oraz oczyszczające, przez co działa nie tylko na widoczne przebarwienia, ale także aktywuje jony srebra zawarte w żelu. Jony srebra nigdy wcześniej nie były stosowane w procesie wybielania zębów. Jednak opatentowana formuła Ionic White zrewolucjonizowała wybielanie na rynku amerykańskim oraz na świecie i umożliwiła zmianę odcieni zębów w warunkach domowych. Tubka wybielającego żelu zawiera nadtlenek wodoru w odpowiedniej dawce i w połączeniu z żelem aktywującym pozwala na uzyskanie szybkiego i długotrwałego efektu wybielenia zębów. Spraye dołączone do zestawu wzmacniają efekt zmiany odcienia i mogą być stosowane przez długi czas po przeprowadzeniu kuracji.

zamów teraz

Stosowanie i efekty

Stosowanie metody Ionic White jest niezwykle proste i wygodne oraz nie wymaga wyjścia do gabinetu dentystycznego. Po nałożeniu żelu na urządzenie transmitujące światło ledowe należy przez 2 minuty naświetlać zęby. Po tym czasie urządzenie samo się wyłączy. Następnie żel pozostawia się na 5 do 7 minut i wypłukuje go niewielką ilością wody. Aplikację należy powtórzyć 3 razy w ciągu 14 dni, co zwiększa skuteczność i trwałość zabiegu. Rezultat jest widoczny u 100% pacjentów i zmienia koloryt uśmiechu nawet po 1 aplikacji.

formularz zamówienia

Opinie

Pacjenci na całym świecie zaufali skuteczności technologii Ionic White i cieszą się pięknym białym uśmiechem wybielonych zębów. „Spróbowałam Ionic White i teraz mam niesamowite zęby. Czuję się jak aktorka hollywoodzka…” pisze Pani Hanna z Warszawy. Również Pan Lech z Białegostoku widzi nadzwyczajny efekt oraz różnicę w tym, jak zęby wyglądały przed i po zabiegu. Po pierwszej aplikacji zęby nabrały innego kolorytu i zmieniły na stałe swój odcień. Obecnie Pan Lech stosuje spray, który utrzymuje zęby białe i nie pozwala na ich żółknięcie. Użytkownicy Ionic White chwalą także wygodę oraz komfort stosowania wybielających żelów. Potwierdza to opinia Pani Oli z Olsztyna, która pisze „To jak pójście do dentysty. Właściwie, to nawet lepsze. Dzięki Ionic White, który ostatnio odkryłam na rynku, moje zęby lśnią i wszyscy znajomi mi tego zazdroszczą. Z Ionic White narodziłam się na nowo.” Kosztowne kuracje zniechęcają osoby do korzystania z zabiegów wybielających, jednak po zapoznaniu się z technologią Ionic White pacjenci widzą nowe możliwości zmiany kolorytu zębów. Wśród nich jest na przykład Pani Paulina z Wrocławia, która potwierdza, że Ionic White to bardzo dobry wybór. Jest też przykładem osoby, która próbowała wybielać zęby u dentysty, ale to nie przyniosło żadnych efektów. Teraz dzięki Ionic White znów się uśmiecha i cieszy pięknymi białymi zębami. Uśmiech nie schodzi także z twarzy Pani Zuzannie z Łodzi, która zbiera komplementy od swojego chłopaka oraz znajomych. Podkreśla także, że metoda Ionic White jest tania, skuteczna oraz bezpieczna, zarówno dla osób bez problemów z dziąsłami oraz tymi z nadwrażliwością zębów. Ionic White to doskonały wybór wybielania dla każdej osoby, która pragnie na nowo odzyskać błyszczące białe zęby.

czytaj więcej