SCHNELLE VENA to innowacyjny, naturalny produkt, który stosowany jest w przypadku żylaków. Wieloletnie badania oraz opinie użytkowników potwierdziły, że produkt doskonale radzi sobie nawet z tymi najbardziej zaawansowanymi żylakami. Dzięki naturalnej recepturze jest bezpieczny i przyjemny w stosowaniu – nie wywołuje żadnych skutków ubocznych, dlatego też mogą go z powodzeniem stosować osoby cierpiące także na inne schorzenia. Brak aktywności fizycznej, siedzący tryb życia, a czasami predyspozycje genetyczne powoduje, że na nogach i nie tylko, pojawiają się nieestetyczne żyłki – to właśnie żylaki. Aby uchronić się przed ich groźnymi powikłaniami, powinniśmy od razu od ich pojawienia się, rozpocząć stosowanie żelu SCHNELLE VENA, który podziała zapobiegawczo i powstrzyma dalszych ich postęp.

Kliknij i Zamów już teraz

Pierwsze objawy żylaków

Choć większość z nas może sobie nie zdawać z tego sprawy, ale już niepozornie wyglądające małe żyłki widoczne na nogach lub rękach, mogą świadczyć o rozwoju żylaków. Wśród najczęściej wymienianych objawów towarzyszących powstaniu żylaków podaje się:

– pojawienie się niebiesiech lub purpurowych żył (na rękach lub nogach), które dają wrażenie pulsowania i sprawiają ból,
– uczucie pieczenia w kończynach, które jest długotrwałe (nie pozwala normalnie pracować ani odpoczywać)
– pojawiające się obrzęki kończyn, swędząca skóra (ciągłe drapanie się),
– ból, na który nie działają środki przeciwbólowe,
– częste mrowienie kończyn, drętwienie rak i nóg,
– tzw. nocne skurcze.

Strona producenta

Jak działa SCHNELLE VENA?

Innowacyjna formuła żelu sprawia, że efekty jego działania zauważane są już od pierwszego posmarowania zmienionych chorobowo miejsc. Żel bardzo szybko stymuluje krwiobieg, przez co też w pierwszej kolejności pozbywamy się zastojów limfy, co w efekcie powoduje pozbycie się opuchlizny. Stosowanie SCHNELLE VENA łagodzi skurcze, ból i uczucie pieczenia, które czeto towarzyszą żylakom. Co więcej, produkt poprawia elastyczność żył krwionośnych, wpływając na większą stabilność ścian naczyń krwionośnych. To swego rodzaju działanie prewencyjne, dzięki któremu w przyszłości żylaki też nie będą się pojawiać. Pamiętajmy, że główną przyczyną pojawiania się żylaków są właśnie słabe ściany naczyń krwionośnych. Poprawa ich kondycji w zdecydowany sposób wpływa na eliminowanie żylaków. SCHNELLE VENA doskonale też wpływa na tzw. wrzody troficzne, będące zmora osób, u których występuje bardzo zaawansowana choroba. Wrzody troficzne określane są jako otwarte rany, występujące na powierzchni skóry, które są bardzo bolesne i długo się leczą. Stosowanie SCHNELLE VENA w rewelacyjny sposób wpływa na wszystkie objawy żylaków, uwalniając osoby ją stosujące od ciągłego bólu i dyskomfortu.

 Zobacz więcej

Główne składniki preparatu SCHNELLE VENA

Swoje rewelacyjne działanie, żel zawdzięcza doskonale skomponowanym składnikom, które w połączeniu wykazują doskonały wpływ na wszelkiego rodzaju procesy zachodzące w skórze i żyłach.

PROPOLIS
Kluczowym składnikiem produktu jest propolis. Propolis zaliczany jest do naturalnych immunostymulatorów, dzięki którym organizm szybciej reaguje na wszelkiego rodzaju infekcje, uszkodzenia.

WOSK PSZCZELI

Wosk pszczeli w głównej mierze odpowiedzialny jest za regenerację skóry, naskórka i skóry właściwej. Doskonale wpływa na łagodzenie procesów zapalnych skóry. W swoim składzie zawiera wiele cennych składników (w tym wiele ważnych minerałów), które wykazują np. działanie przeciwzapalne, przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze.

OLEJ OLIWKOWY NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

SCHNELLE VENA w swoim składzie zawiera także olej oliwkowy, który wykazuje działanie na skórę, w postaci jej odżywienia, natłuszczenia i szybszej regeneracji. Olej oliwkowy bardzo dobrze wpływa na stawy.

KASZTAN ZWYCZAJNY

To kolejny drogocenny składnik żelu SCHNELLE VENA. Jego główne zadanie polega na chronienie przed pojawianiem się skrzepów, wpływając tym samym na drożność żył.

EKSTRAKT Z ARNIKI GÓRSKIEJ

Wpływa na łagodzenie swędzenia i bólu. Pośrednio wpływa na przeciwdziałanie pojawianiu się skrzepów.

OPINIE

Żel SCHNELLE VENA jako jedyny na rynku, posiada rekomendację znanego i cenionego w Niemczech Dr. Dietricha von Schnauza. Jego rekomendacja to potwierdzenie, że właśnie ten produkt powinniśmy wybrać w leczeniu i profilaktyce żylaków. Ponadto produkt doskonale sprawdził się u klientów, którzy polecają zakup produktu. Pani Brygida z Krakowa, która na co dzień jest lekarzem, poleca stosowanie produktu, gdyż jak sama twierdzi jest jej „odkryciem”. Pan Mikołaj (Legionowo) stosując SCHELLE VENA pozbył się żylaków w zaledwie 10 dni. I jak twierdzi, już kilka pierwszych użyć przyniosło mu znaczną ulgę i wizualną poprawę stanu skóry. Produkt rekomenduje także Pani Krystyna (Radom), która dzięki stosowaniu żelu pozbyła się pajączków na nogach. Żel przyniósł też ulgę ciężkim i zmęczonym nogom. Pani Krystyna poleca regularne stosowanie produktu, ponieważ w jej opinii, działa on cuda. Wszyscy, którzy spróbowali żelu z czystym sumieniem polecają jego zakup: zarówno w formie profilaktyki, jak i na już istniejące żylaki, potwierdzając jego spektakularne działanie.

 

 Zamów teraz – nie czekaj